Witaj na Etnobazarze. Pozwól się oczarować jego magią.

Kadzielnice

Palenie kadzideł wymaga specjalnych dodatków, dlatego w Etnobazarze oferujemy szeroką ich gamę – to pochodzące z różnych krajów świata kadzielnice oraz podstawy pod kadzidełka, dzięki którym twój pokój wypełni się zachwycającymi zapachami Orientu!

Palenie kadzideł i kadzidełek wcale nie jest trudne, trzeba tylko zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria przeznaczone do tego celu. Jeżeli chcesz palić kadzidło, na przykład białą szałwię czy też kadzidło w formie kamyczków, przyda się kadzielnica – to specjalne naczynie, w którym umieszcza się rozpalony węgielek, a następnie nakłada się kadzidło. Wypełniona nim kadzielnica zaczyna wydawać wyjątkowy aromat, który otula pomieszczenie. Kadzielnice tego rodzaju produkowane są z różnych materiałów, między innymi w metalu czy ceramiki – mogą być one również bogato zdobione, dlatego będą wspaniałą ozdobą wnętrz.

Kadzielnice dostępne są również w wersji na kadzidełka – w tym przypadku mają one podłużny kształt i wyposażone są w specjalną podstawkę na popiół. Takie kadzielnice stosowane są głównie w krajach Dalekiego Wschodu, często podczas buddyjskich ceremonii. Są one produkowane głównie z drewna egzotycznego z elementami metalowymi – bogato dekorowane misternymi rzeźbieniami i malowaniami.

Do zwykłych kadzidełek można wybrać także najtańsze drewniane podstawki – mają oczko na lekko wywiniętym końcu do umieszczenia w nim kadzidełka. W trakcie spalania jego popiół spada na podstawkę, a następnie jest łatwiejszy do usunięcia. Do palenia takich kadzidełek można wybrać także stojaki, zwykle mosiężne, które są efektownie dekorowane, również produkowane są one z kamienia czy ceramiki.

W naszym sklepie zakupisz również najróżniejsze kadzidełka – indyjskie, japońskie, tybetańskie w wielu wspaniałych zapachach, więc na pewno wyszukasz wśród nich coś pięknego dla siebie.

Zapraszamy już teraz do zapoznania się z pełną ofertą kadzielnic, podstawek i stojaków pod kadzidełka – w Etnobazarze znajdziesz te najpiękniejsze z różnych zakątków świata i dodatkowo w przystępnych cenach. Życzymy udanych zakupów!

Newsletter

  • Logowanie
  • Rejestracja
  • Przypomnienie hasła