Witaj na Etnobazarze. Pozwól się oczarować jego magią.

      Na co dzień współpracujemy wieloma rękodzielnikami, importerami i sprzedawcami orientalnej sztuki, rękodzieła i kosmetyków z całego świata. Etnobazar w swojej ofercie B2B oferuje ciekawe i niepowtarzalne produkty. Jeżeli jesteś projektantem wnętrz, właścicielem lub pracownikiem firmy, sklepu czy hotelu i poszukujesz oryginalnych i wyjątkowych rzeczy, trafiłeś w doskonałe miejsce. Oferujemy pomoc w doborze i wyszukiwaniu wyjątkowych przedmiotów, zakupach hurtowych, imporcie oraz negocjacjach cen.

 

 

FIRMA

     Uważasz, że kolejne „wino” czy „kubek” w prezencie jest passe, szukasz oryginalnego, robiącego wrażenie prezentu dla Twoich pracowników lub kontrahentów? A może pragniesz zmienić wystrój biura lub firmy? Etnobazar B2B oferuje Ci ciekawe, orientalne upominki firmowe. Z nami wyróżnisz się w tłumie! Oferujemy pomoc w doborze wyjątkowych przedmiotów, zakupach hurtowych, imporcie oraz efektownym pakowaniu i oznaczeniu Twoim logo wybranych upominków.

 

 

SKLEPY

     Szukasz ciekawego asortymentu do twojego sklepu, bądź efektownych produktów do wystroju wnętrza? Skontaktuj się z nami! Zapewniamy pomoc i doradztwo przy zakupach hurtowych i imporcie oraz promocyjne ceny!

 

 

PROJEKTANCI WŁAŚCICIELE HOTELI I RESTAURACJI

     Jeżeli jesteś projektantem wnętrz, właścicielem hotelu czy restauracji zapraszamy Cię do współpracy! Znajdziesz u nas unikatowe przedmioty, które dodadzą projektowanym przez Ciebie  wnętrzom orientalnego i oryginalnego smaku. Oferujemy pomoc w doborze, zakupach hurtowych, negocjacjach cen i imporcie produktów a także specjalne rabaty cenowe! Wybrane przedmioty dostarczymy we wskazane miejsce.

 

 

 

KONTAKT

B2B@etnobazar.pl  

Telefon 609-567-055

 


Masz pytania?


Napisz do nas

Newsletter

  • Logowanie
  • Rejestracja
  • Przypomnienie hasła